Početna stranica

|

Novosti

|

O nama

|

Djelatnosti

|

Reference

|

Djelatnici

|

Kontakt

|

Lokacija

|

Politika privatnosti

Direktor
Vjekoslav Horina
dipl. ing. arh. , ovlašteni inženjer

e-mail: vjekoslav.horina@apsida.hr

Nea Borovac
mag. ing. arh. , ovlašteni inženjer

e-mail: nea.borovac@apsida.hr

Vedran Oberan
dipl. ing. arh. , ovlašteni inženjer

e-mail: vedran.oberan@apsida.hr

Zvonimir Prusina
mag. ing. arh.

e-mail: zvonimir.prusina@apsida.hr

Ane Svilokos
dipl. ing. građ. , ovlašteni inženjer

e-mail: ane.svilokos@apsida.hr

Milka Štula Cvjetović
mag. ing. aedif. , ovlašteni inženjer

e-mail: milka.stula.cvjetovic@ortodubrovnik.hr

Alma Solomun
mag. ing. aedif. , ovlašteni inženjer

e-mail: alma.solomun@apsida.hr

Frano Greguš
mag. ing. aedif. , ovlašteni inženjer

e-mail: frano.gregus@apsida.hr

Anton Vojnić
mag. ing. aedif. , ovlašteni inženjer

e-mail: anton.vojnic@apsida.hr

Hrvoje Čagalj
mag. ing. aedif. , ovlašteni inženjer

e-mail: hrvoje.cagalj@apsida.hr

Kristina Ćorak
mag. ing. geol.

e-mail: kristina.corak@ortodubrovnik.hr

Mihaela Obšivač
mag. ing. aedif.

e-mail: mihaela.obsivac@apsida.hr

Kristina Vujnović
mag. ing. aedif.

e-mail: kristina.vujnovic@apsida.hr

Matija Konsuo
mag. ing. aedif.

e-mail: matija.konsuo@apsida.hr

Marin Antunović
mag. ing. mech.

e-mail: marin.antunovic@aspida.hr

Victoria Marević
bacc. ing. arh.

e-mail: victoria.marevic@apsida.hr

Tajnica ureda
Slađana Mandić
građ. teh.

e-mail: sladjana.mandic@ortodubrovnik.hr

Paula Držaj Batina
građ. teh.

e-mail: paula.drzaj.batina@apsida.hr

Marijo Bartulović
građ. teh.

e-mail: marijo.bartulovic@ortodubrovnik.hr

Petra Tomičić
arh. teh.

e-mail: petra.tomicic@ortodubrovnik.hr

Copyright © Apsida inženjering d.o.o. - Dubrovnik